- transport autocar;
- cazare în camere duble / triple cu mic dejun;
- însoțitor grup.
- intrările la obiective;
- cheltuielile personale;
- mesele netrecute în program.
Reduceri si suplimente:
Iași – Piatra Neamț (Bis. Sf. Mina) – Mănăstirea Pângărați – Bicaz – Lacul Roșu – Praid (vizită Salina Praid) - Sovata – Sighișoara.
Cazare: Sighișoara
Mic dejun.
Sighișoara – Mediaș - Copșa Mică – Blaj – Teiuș – Aiud (Schitul Înălțarea Sf. Cruci) – Mănăstirea Râmeț - Alba Iulia (Catedrala) – Simeria – Hunedoara (Castelul Corvinilor - vizită) - Hațeg – Biserica Densuș – Hațeg.
Cazare: Hațeg
Mic dejun.
Hațeg - Vizitarea Mănăstirii Prislop, închinare la mormântul Pr. Arsenie Boca, vizită Peștera Sf. Ioan de la Prislop - Călan – Sebeș – Sibiu (Catedrala Ortodoxă) - Avrig – Mănăstirea Sâmbăta de Sus (închinare) - Fagaraș (Cetatea) – Brașov.
Cazare: Brașov
Mic dejun.
Brașov (Piața Sfatului, Biserica Neagră) - Prejmer – Băile Tușnad - Lacul Sf. Ana (oprire) – Miercurea Ciuc – Gheorgheni – Lacul Roșu – Cheile Bicazului – Piatra Neamț – Iași
- Avans 30% din valoarea pelerinajului;
- Copie carte identitate.